Adresa: Václavské nám., Praha

Namapovat obrázek

Proč:

Rozhodli jsme se rodiče překvapit vánočním dárkem v podobě kalendáře, proto jsem připravil jednotlivé stránky a vytiskl je.

Hotové stránky, zkompletované a seřazené, jsem pak donesl do této provozovny a objednal standardní svázání do kalendářové vazby. Očekával jsem, že taková jednoduchá akce bude provedena na počkání, nicméně akceptoval jsem i fakt, že si počkám tři kalendářní dny.

Po týdnu jsem si kalendáře šel vyzvednout a to co jsem držel v ruce se vymykalo mým představám. Snad jediné, co splňovalo představu byla drátěná vazba obvyklá u kalendářů. Očekával jsem i průhlednou přední stránku a tvrdou kartonovou stránku na záda kalendáře. Ani jedno z toho se však na výsledném produktu, který jsem držel v ruce nevyskytovalo.

Opravdu jsem čekal úplně jinou kvalitu provedení zakázky, tím víc, že materiál ve formě jednotlivých stránek již dostala hotový.

Suma sumárum:

Za vyražení 22 děr, provlíknutí dvou vazebních drátů, jeden prohnutý drát pro zavěšení si firma řekla 52 CZK.

Mé subjektivní hodnocení:

Tato firma už ode mne žádnou zakázku nedostane. Vzhledem k provedení a ceně musím konstatovat pouze “Kdo chce moc, nemá nic”. Čeští podnikatelé se prostě ještě musí naučit, že více vydělají po málu na vracejícím se zákazníkovi než na jednorázové předražené zakázce.